Motoron Dergisi tarafından kurulan Motoron Rider Academy, İstanbul Anadolu Tuzla, İntercity İstanbul Park’ta bulunan merkezimiz ile 2011 senesinden bu yana düzenlenen Motoron Pist Günleri’nde grup ve bire bir pist eğitimi veriyoruz. 2017 senesinde başladığımız yine İntercity İstanbul Park içerisinde hazırladığımız kapalı alanlar ile “Pit Bİke Eğitimi”, “Motosiklet Başlangıç” ve “Güvenli Sürüş Eğitimi” eğitim programlarına başladık.

Motosiklet Eğitimi İntercity İstanbul Park'ta Türkiye'nin en büyük kapalı alan
motosiklet eğitim merkezi

Kurumsal Motosiklet Eğitimi

Şirketinizin veya kurumunuzda çalışanlar için ihtiyaçlarınıza göre hazırladığımız eğitim, ister yeni başlayanlar için ister hali hazırda motosiklet kullanan çalışanlarınız için olabilir.

Motosiklet Kulanım Değerlendirme

İşe yeni başlayan veya şirketin henüz motosiklet vereceği çalışanın sürüş tecrübesi, trafik kültürü, kurallara bağlılığı ve risk algısı ölçülür.
Bu değerlendirme, katılımcı ve eğitmenin bire bir sürüşüyle yapılır. Sürücünün gerçek trafik şartlarındaki davranışları gözlemlenir ve kapsamlı bir değerlendirme raporu ile şirkete sunulur.
Katılımcılar bu eğitimde kendi motosikletini kullanabilir ya da bizim motosikletlerimizle yapılabiir.

MRA Avantajları

Trafiğe Kapalı Alanlar

Türkiye'nin en büyük kapalı alan motosiklet eğitim pistleri

Motosiklet Parkuru

Grup eğitimleri için yeterli motosikletimiz bulunmaktadır.

Sertifikalı Eğitmenler

Yetkili sertifikalara sahip eğitmenlerimiz

Eğitim Değerlendirme

Eğitimler sonunda kapsamlı bir değerlendirme raporu
Tüm motosiklet eğitimlerimiz Intercity İstanbul Park tesisi içerisinde, trafiğe kapalı ve güvenlik önlemleri alınmış alanlarda yapılmaktadır.

BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ

+90 216 709 2824

Sorularınız mı var?

+90 216 709 2824

MRA Hakkında

Motoron bünyesinde yer alan Motoron Rider Academy İntercity İstanbul Park içerisinde bulunan kapalı alanında ve pistte dünyaca ünlü eğitmenler ile motosiklet eğitimleri vermektedir.
Eğitim Alanlarımız