Motoron Dergisi tarafından kurulan Motoron Rider Academy, İstanbul Anadolu Tuzla, İntercity İstanbul Park’ta bulunan merkezimiz ile 2011 senesinden bu yana düzenlenen Motoron Pist Günleri’nde grup ve bire bir pist eğitimi veriyoruz. 2017 senesinde başladığımız yine İntercity İstanbul Park içerisinde hazırladığımız kapalı alanlar ile “Pit Bİke Eğitimi”, “Motosiklet Başlangıç” ve “Güvenli Sürüş Eğitimi” eğitim programlarına başladık.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Motoron Dergisi tarafından kurulan Motoron Rider Academy, İstanbul Anadolu Tuzla, İntercity İstanbul Park’ta bulunan merkezimiz ile 2011 senesinden bu yana düzenlenen Motoron Pist Günleri’nde grup ve bire bir pist eğitimi veriyoruz. 2017 senesinde başladığımız yine İntercity İstanbul Park içerisinde hazırladığımız kapalı alanlar ile  “Pit Bİke Eğitimi”, “Motosiklet Başlangıç” ve “Güvenli Sürüş Eğitimi” eğitim programlarına başladık.

Neden MRA (Motoron Rider Academy)

2011 Senesinden itibaren verdiğimiz dünyanın sayılı eğitimenlerinden aldığımız pist eğitim tecrübesini, kapalı alana taşıyarak motosiklete yeni başlayan veya başlamak isteyen herkesi, konusunun uzman, yetkin ve sertifikalı eğitmenler ile buluşturuyoruz. 

 

Bize Yazın

İletişim Formu

İletişim Bİlgilerimiz

Nerdeyiz
İntercity İstanbul Park
Tuzla İstanbul
Telefon
+90 216 709 2824
E-posta
info@motoronrideracademy.com